Vrau shokun me thikë, kush është shkodrani Kristian Shkambi (FOTO)

Publikuar tek: aktualitet, më 07:14 02-04-2018 Vrau shokun me thikë, kush është shkodrani Kristian Shkambi (FOTO)

Në foto autori, Kristian Shkambi

Një ngjarje e rëndë tronditi Shkodrën mbrëmë në orët e vona. Një 23-vjeçar mbeti i vrarë, pasi shoku i tij e goditi me thikë për vdekje. Ngjarja ndodhi në fshatin Hot i Ri të Shkodrës.

Burime bënë me dije se viktima është Kolë Fermosi, 23 vjeç dhe autori Kristian Shkambi, 24 vjeç.

24-vjeçari që shihni në foto i mori jetën shokut të tij duke e goditur me thikë pas një konflikti për motive të dobëta.

Viktima dhe autori ishin shokë me njëri-tjetrin. Mësohet se në pije e siper ata kanë debatuar me njëri –tjetrin, kjo është bërë shkak që debati të degradoi në vrasje.

23-vjeçari Fermosi mbeti i vdekur në vend, ndërsa autori u arretsua nga policia pak metra nga vendi i ngjarjes.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Vrasja që tronditi Shkodrën në mesnatë, shoku THERI shokun (ZBARDHET KONFLIKTI-EMRAT)
Tensionet pas protestës së kuksianëve, Rama jep një SHEMBULL: Në vend të... »
Article Logic
Execution time: 0.010504961013794
array(1) { ["section"]=> string(70) "vrau-shokun-me-thike-kush-eshte-shkodrani-kristian-shkambi-foto-115353" }