Vrau vajzën e saj 3-vjeçare për të bërë seks me drejtorin, policja rrezikon 20 vite burg

Publikuar tek: bota, më 16:08 19-03-2019 Vrau vajzën e saj 3-vjeçare për të bërë seks me drejtorin, policja rrezikon 20 vite burg

Një police me emrin Cassie Hope Barker, 29-vjeçare, rrezikon dënim deri në 20 vite burg pasi pranoi se la vajzën e saj 3-vjeçare në makinë ndërsa ajo bënte seks me drejtorin e policisë.

Gruaja nga Indiana e Amerikës la vajzën në makinë për 4 orë pasi ajo bënte seks me eprorin e saj. Ngjarja ndodhi në Gusht kur temperatura ishte 37 Grade. Vogëlushja nuk duroi nga moti i nxehtë dhe humbi jetën.

29-vjecarja pranoi në gjykatë se është fajtore dhe tashmë pritet që të burgoset me 20 vite burg. Kolegët e saj dhe familjarët e kanë sulmuar duke i thënë se është një kafshë dhe një turp për policinë vendase.

Cassie thotë se është penduar dhe se këtë gabim do e mbajë në ndërgjegje për gjithë jetën e saj.

54279519_863212237405418_4772509329364353024_n.png53533158_505954283267239_6289976087413784576_n.png

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.015657186508179
array(1) { ["section"]=> string(94) "vrau-vajzen-e-saj-3-vjecare-per-te-bere-seks-me-drejtorin-policja-rrezikon-20-vite-burg-157066" }