Vret me thikë në fyt një femër, arrestohet shqiptari në Londër

Publikuar tek: bota, më 11:12 02-02-2016 Vret me thikë në fyt një femër, arrestohet shqiptari në Londër

Një burrë është arrestuar si i dyshuar për vrasjen e një vajze në Islington të Londrës. Policia angleze ka prangosur shtetasin shqiptar, Arben Rexha, 31 vjeç (03/02/1984), i cili dyshohet si vrasësi i 25 vjeçares, raporton news.met.police.uk.

Mediat e tjera angleze kanë thënë se viktima është vrarë me thikë. Vrasësi e ka goditur atë në fyt në datën 31 Janar, në orën 23.50. Thuhet se vrasësi dhe viktima njiheshin me njëri-tjetrin, ndërsa policia nga ana e saj ka thënë se pas arrestimit të 31 vjeçarit, nuk është në kërkim për dikë tjetër në lidhje me ngjarjen.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kinë, zbulohet skema gjigande piramidale, 900.000 biznesmenë të mashtruar
Përmbytet varka me refugjatë afër Turqisë, humbin jetën 9 persona, midis tyre 2 fëmijë »
Article Logic
Execution time: 0.011082172393799
array(1) { ["section"]=> string(67) "vret-me-thike-ne-fyt-nje-femer-arrestohet-shqiptari-ne-londer-31545" }