Vret një person në burg, arrestohet 20-vjeçari shqiptar në Angli (EMRI-DETAJE)

Publikuar tek: aktualitet, më 16:41 03-02-2018 Vret një person në burg, arrestohet 20-vjeçari shqiptar në Angli (EMRI-DETAJE)

Një shtetas shqiptar është arrestuar në Angli, bashkë me dy shtetas britanikë pasi kanë vrarë në burg një 25-vjeçar nga Somalia. 

Shqiptari Enton Marku ka goditur në burg Khader Saleh, ku si pasojë ka gjetur vdekjen e menjëhershme.

Enton Marku 20 vjeç , Ahmed Khyre 21 vjeç, Kalif Dibbassey 21 vjeç, dhe, u paraqitën të gjithë në Gjykatën Willesden akuzuar për vrasje.

Sakaq, gjatë hetimit në vendngjarje, në muret e burgut policët kanë parë foto dhe piktura mjaft shqetësuese.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Moti i keq në Tiranë, shkëputet shtylla elektrike, bllokohet rruga kryesore
Pasojat e motit të keq, pezullohet lundrimi në portet shqiptare »
Article Logic
Execution time: 0.011417865753174
array(1) { ["section"]=> string(82) "vret-nje-person-ne-burg-arrestohet-20-vjecari-shqiptar-ne-angli-emri-detaje-108999" }