Vret veten aktorja e njohur e Hollywood, gjendet e varur në dhomën e hotelit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:16 18-11-2016 Vret veten aktorja e njohur e Hollywood, gjendet e varur në dhomën e hotelit

Aktorja e njohur e Hollywood-it, amerikania Lisa Lynn Masters është vetëvrarë në një hotel në Peru.

‘The Independent’ bën të ditur lajmin dhe shkruan se ngjarja ka ndodhur natën e së martës.

Sipas autoriteteve aktorja është gjetur e varur në dhomën e hotelit ‘Nuevo Mundo’ pak pas mesantës nga një punonjës i hotelit.

Gjithashtu, thuhet se depresioni është shkaku kryesor që çoi yllin e serialit ‘Gossip Girl’ në vetëvrasje.

aktorja1.jpgaktorja2.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021107912063599
array(1) { ["section"]=> string(81) "vret-veten-aktorja-e-njohur-e-hollywood-gjendet-e-varur-ne-dhomen-e-hotelit-59947" }