Vret veten me automatik brenda shtëpisë një person në Tiranë

Publikuar tek: aktualitet, më 09:44 06-01-2017 Vret veten me automatik brenda shtëpisë një person në Tiranë

Një ngjarje e rëndë raportohet nga Policia e Tiranës. Një person i ka dhënë fund jetës duke u vetëvrarë me armë zjarri automatik në banesë.

Sipas policisë, më datë 05.01.2017, rreth orës 09:30, në rrugën Ibrahim Brahja në banesë, shtetasi E. B., 74 vjeç, ka vrarë veten me armë zjarri Automatik model 56, e cila u sekuestrua në cilësinë e provës materiale.

Materialet iu referuan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Tiranë për veprime të mëtejshme. Parashikuar nga Nenet 99 dhe 278/2 të Kodit Penal.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Drejton makinën i dehur dhe pa leje drejtimi në mes të dëborës, arrestohet i riu (Emri)
Gjendet i vdekur brenda në makinë 53 vjeçari, policia sqaron çfarë ka ndodhur »
Article Logic
Execution time: 0.012878894805908
array(1) { ["section"]=> string(66) "vret-veten-me-automatik-brenda-shtepise-nje-person-ne-tirane-64724" }