Vret veten pas sulmit barbar në rrugë (Video)

Publikuar tek: bota, më 21:32 12-05-2015

Një grua ka vrarë veten pasi ishte viktimë e një sulmi të dhunshëm në rrugë.

Pamjet e kamerave të sigurisë tregojnë se, gruaja u dhunua nga një person me motor për shkak se rrezikoi të shkaktonte aksident.

Ajo ishte shumë e shqetësuar nga ky sulm, sa që një ditë më pas vari veten duke lënë pas burrin dhe një djalë.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011739015579224
array(1) { ["section"]=> string(48) "vret-veten-pas-sulmi-barbar-ne-rruge-video-11002" }