Vriten 3 ushtarë të NATO-s në Afganistan

Publikuar tek: bota, më 10:22 05-08-2018 Vriten 3 ushtarë të NATO-s në Afganistan Foto arkivi

Ushtria Amerikane bën me dije se janë vrarë 3 ushtarë të NATO-s në Afganistan.

 

Ushtarët janë vrarë gjatë bombardimeve në Kabul.

Mediat ndërkombëtare raportojnë se nga sulmi ka mbetur i plagosur një ushtar amerikan dhe dy trupa afganë.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01210880279541
array(1) { ["section"]=> string(47) "vriten-3-ushtare-te-nato-s-ne-afganistan-130198" }