Vritet gjenerali i lartë rus nga sulmet e ISIS në Siri

Publikuar tek: bota, më 22:32 24-09-2017 Vritet gjenerali i lartë rus nga sulmet e ISIS në Siri

Ministria e Mbrojtjes ruse ka zbuluar sot se një prej gjeneralëve të lartë ka humbur jetën në Siri si pasojë e bombardimeve me murtajë të ISIS.

Valeryi Asapov u vra në një bazë ruse në qytetin e shkatërruar nga lufta Deir al-Zor.

Ai njihet si një prej gjeneralëve të lartë , këshilltar ushtarak i Rusisë që punonte në terren në Siri.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.015355825424194
array(1) { ["section"]=> string(60) "vritet-gjenerali-i-larte-rus-nga-sulmet-e-isis-ne-siri-93521" }