Vritet me breshëri plumbash në Londër producenti shqiptar

Publikuar tek: bota, më 17:03 26-12-2019 Vritet me breshëri plumbash në Londër producenti shqiptar Flamur Beqiri, majtas-lart

Një 30-vjeçar shqiptar që jetonte dhe punonte në Londër është vrarë me breshëri plumbash në banesën e tij një ditë para Krishtlindjes.

Bëhet fjalë për Flamur Beqirin nga Ferizaj i Kosovës, i cili njihej edhe me emrin Alex, dhe punonte si producent i disa artistëve të njohur aty.

Sipas ‘The Gurardian’, në mbrëmjen e 24 dhjetorit, natën e Krishtlindjes, rreth orës 21:00 të mbrëmjes fqinjët raportuan në polici për disa të shtëna me armë zjarri.

Autorët dhe motivet e vrasjes janë ende të panjohura për policinë angleze ndërsa hetimet vijojnë.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011541843414307
array(1) { ["section"]=> string(64) "vritet-me-bresheri-plumbash-ne-londer-producenti-shqiptar-190439" }