Vritet nga Talibanët piloti dhe ish- i dashuri i Britney Spears

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:07 18-01-2015 Vritet nga  Talibanët piloti dhe ish- i dashuri i Britney Spears

John Sundahl pilot dhe gjithashtu ish i dashuri i Britney Spears eshte qelluar ndërkohë që ishte në drejtimin e një helikopteri  ne Kabul, vend ne te cilin kishte punuar për disa muaj.
       
            


Britney dhe John ishin takuar ne mbledhjen e nje grupi të cilët  kishin problem me alkoolin ne vitin 2007 ne Los Angeles.
Ne ate kohe u përhapën thashetheme për fejesen e tyre , por u mohuan nga vete këngëtarja.Pas shkeputjes së lidhjes së tyre ata mbetën miq  dhe duket se lajmi I vdekjes se tij e ka pikëlluar kengetaren.
Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029853820800781
array(1) { ["section"]=> string(66) "vritet-nga-talibanet-piloti-dhe-ish-i-dashuri-i-britney-spears-836" }