‘Vuaj nga ankthi’, Armina Mevlani flet për herë të parë për problemet që e shqetësojnë herë pas here

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:42 15-10-2019 ‘Vuaj nga ankthi’, Armina Mevlani flet për herë të parë për problemet që e shqetësojnë herë pas here

Blogerja e njohur Armina Mevlani  i ka dhënë mundësinë fansave të saj ta njohin më mirë përmes pyetjeve të tyre.

Ajo ka zhvilluar një intervistë virtuale me ta në Instagram.

Mirëpo, vëmendjen e të gjithëve e ka marrë pyetja e një prej ndjekësve, i cili e ka pyetur nëse blogerja ka pasur ndonjëherë probleme me ankthin.

Armina nuk ka nguruar dhe për herë të parë ka pranuar se vuan nga ankthi, por që mundohet ta kalojë me mënyra të ndryshme, si për shembull me yoga.

 “Besoj se të gjithë në një moment të caktuar vuajmë nga problemet e ankthit. Është normale të ndihesh e pasigurt sepse asgjë nuk është e sigurt në jetë. Unë vuaj nga stomaku kur kam kriza paniku dhe ankthi, por ndodh në periudha të caktuara jo shpesh. Përpiqem të shoh anën pozitive të gjërave dhe të bëj shumë yoga”, shkruan bukuroshja në Instastory.

72343352_520140632110439_8024359060646133760_n.pngfb95020e32ce0f3d4ee6ed316a1723e3.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0074629783630371
array(1) { ["section"]=> string(104) "vuaj-nga-ankthi-armina-mevlani-flet-per-here-te-pare-per-problemet-qe-e-shqetesojne-here-pas-here-182130" }