Vuante nga një sëmundje e rëndë, shfaqet pas tre vitesh këngëtarja e njohur

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:40 25-04-2018 Vuante nga një sëmundje e rëndë, shfaqet pas tre vitesh këngëtarja e njohur Avril Lavigne mbrëmjen e djeshme

Që nga koha që u diagnostikua me një sindromë të rradhë, këngëtarja e njohur kanadeze Avril Lavigne “u zhduk” nga syri i të gjithëve, duke i dhënë mundësinë e shërimit vetes.

Ndërsa mbrëmjen e djeshme, thuajse 3 vite që nga dorëheqja e saj nga muzika, Lavigne është shfaqur krejtësisht e shëndetëshme gjatë një ceremonie gala.

33 vjeçarja u diagnostifikua në vitin 2015 me sindromën Lyme, një sëmundje e cila të shkakton temperaturë të lartë, lodhje si dhe humbje të energjisë.

Sakaq këngëtarja kanadeze ka deklaruar se tre vitet e shkuara nuk kanë qenë edhe aq të qeta për të, pasi ajo ka punuar vrullshëm për publikim e një albumi të ri.

MV5BMTQzODcwMTczM15BMl5BanBnXkFtZTcwMjMwMTQyNg._V1_UY317_CR30214317_AL_.jpg

b6c05ef45adfffd926af2143a0ad4268.jpg

6622b1195adfffd926afcabae63b5d1f.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Orinda Huta braktis Vizion Plus? Ku do ta shohim moderatoren
Del e vërteta e shtatzënisë së Marina Vjollcës (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.010524988174438
array(1) { ["section"]=> string(81) "vuante-nga-nje-semundje-e-rende-shfaqet-pas-tre-vitesh-kengetarja-e-njohur-118286" }