Vuçiç i shtrëngon dorën Mustafës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:41 29-05-2015 Vuçiç i shtrëngon dorën Mustafës

Ky është momenti kur kryeministri serb Aleksandër Vuçiç i shtrëngon dorën kryeministrit të Kosovës Isa Mustafa. Një moment historik, ku Vuçiç i jep dorën kryeministrit të shtetit që për të, siç edhe e deklaroi në Tiranë është pjesë e Serbisë. Mustafa ka qëndruar indiferent për disa momente, bashkë me kryeministrat e tjerë, por ka qenë Vuçiç që me ta parë i ka zgjatur dorën dhe ka buzëqeshur kur e ka takuar. Vuçiç ishte për një vizitë 2-ditore në Tiranë, duke mbetur i mrekulluar nga mikpritja shqiptare. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0048949718475342
array(1) { ["section"]=> string(38) "vucic-i-shtrengon-doren-mustafes-12195" }