Vuçiç përulet para flamurit shqiptar

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:35 28-05-2015 Vuçiç përulet para flamurit shqiptar

Përulje dhe nderim para flamurit shqiptar. Edi Rama ka pritur kryeministrin serb Aleksandër Vuçiç dje në Pallatin e Brigadave, ku sipas protokollit janë përulur para flamurit shqiptar.  “Falenderoj Kryeministrin Vuçiç për vizitën dhe shpreh qysh në fillim bindjen se këto 24 orë që do të qëndrojë në Tiranë, do të jenë për të një shtysë që të rikthehet me kënaqësi në vendin tonë. Uroj po ashtu që mbresat pozitive të vizitës së tij 24 orëshe në Shqipëri, ta nxisin kolegun serb që në kthim të inkurajojë bashkëqytetarët e tij të vizitojnë Shqipërinë, sidomos gjatë verës”, shprehet Rama.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010085105895996
array(1) { ["section"]=> string(42) "vucic-perulet-para-flamurit-shqiptar-12125" }