Wanda Nara 'çmend' fansat, ekspozon të pasmet seksi në 'Instagram' (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:41 28-02-2020 Wanda Nara 'çmend' fansat, ekspozon të pasmet seksi në 'Instagram' (Foto) Wanda Nara

Wanda Nara është shumë aktive në rrjete sociale.

Gruaja e futbollistit të famshëm Mauro Icardi së fundmi ka postuar një foto në 'Instastory', ku shihet tepër elegante dhe shumë seksi.

Në foton e publikuar, Wanda ka veshur në 'body' blu dhe ka ekspozuar të pasmet "fantastike" që çdo femër do ia kishte zili, duke i lënë pak vend imagjinatës së djemve.

wanda.PNG

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Fatma i uron 1-mujorin djalit të saj me foton më të ëmbël
Tayna i shkel syrin fansave, me pantallona të kuqe dhe pa të brendshme? (Foto) »
Article Logic
Execution time: 0.0065779685974121
array(1) { ["section"]=> string(68) "wanda-nara-cmend-fansat-ekspozon-te-pasmet-seksi-ne-instagram-196820" }