Wanda Nara e tepron, tregon tatuazhin pranë pjesës intime (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:41 16-02-2020 Wanda Nara e tepron, tregon tatuazhin pranë pjesës intime (FOTO) Wanda Nara

Wanda Nara, partnerja e futbollistit të PSG, Mauro Icardi, nuk e ka problem të tregojë më shumë seç duhet në fotot që poston, por këtë herë duket se e kaa tepruar.

E veshur me një 'body' të kuq, në foton mjaft sensuale duket edhe tatuazhi që ajo ka pranë pjesës intime.

Wanda njihet për format e bukura të trupit dhe i ekspozon në foto gjithmonë, ndërsa duket se është në superformë dhe mjaft tërheqëse, edhe pse është nënë e dy vajzave.

Screenshot_1_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010272026062012
array(1) { ["section"]=> string(68) "wanda-nara-e-tepron-tregon-tatuazhin-prane-pjeses-intime-foto-195407" }