WatsApp-i sjell një opsion të ri që mezi e keni pritur të gjithë

Publikuar tek: aktualitet, më 19:17 18-04-2017 WatsApp-i sjell një opsion të ri që mezi e keni pritur të gjithë

WatsApp është një ndër aplikacionet më të përdorura nga të gjithë për shkak të mundësive  komunikuese që ka.

 Por shumë shpejt ai do të sjellë një mundësi të re për të gjithë përdoruesit, duke ju dhënë mundësinë që ti fshini mesazhet e dërguara me bashkëbiseduesit brenda 5 minutave.

 Nëse ju dërgoni gabim një mesazh dikujt tashmë watsApp sjell zgjidhjen më të mirë të mundshme, opsionin e fshirjes dhe 2 opsione tjera brenda tij “edit” dhe “revoke”. Pas shumë kërkesave më në fund erdhi shpëtimi për të gjithë raporton “The telegraph”.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Aksion anti-kanabis në Mat, sekuestrohen 7.2 kg në proces tharje
Histori e dhimbshme/ U diagnostifikua me kancer para 6 vitesh si është jeta e saj tani »
Article Logic
Execution time: 0.010644197463989
array(1) { ["section"]=> string(70) "watsapp-i-sjell-nje-opsion-te-ri-qe-mezi-e-keni-pritur-te-gjithe-75613" }