“West Side Family” rikthyer fuqishëm, një anëtar i familjes së Dr. Florit bëhet pjesë e grupit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:04 28-01-2018 “West Side Family” rikthyer fuqishëm, një anëtar i familjes së Dr. Florit bëhet pjesë e grupit

Grupi “West Side Family” u rikthye fuqishëm në muzikë me këngën ‘Beso” një projekti i lënë në gjysmë ky nga i ndjeri Dr. Flori.

Kënga është mjaft e sukseSshme dhe u prit mirë nga publiku. Ndërsa të ftuar në emisionin “Pasditja ime” në RTSH, Landi u shpreh se vëllai i Dr. Flori do ti bashkohet grupit.

“West Side Family kanë funksionuar në fillim me Florin dhe Mirin e më pas u bashkova unë. Kemi qenë karaktere të ndryshme si në skenë ashtu edhe në jetë. Ne nuk do ta shtojmë grupin, thjesht do të punojmë me vëllanë e Dr.Florit, Albanin i cili është i karikuar këto kohë për të bërë muzikë shumë të mirë”, është shprehur Landi.  

23472717_10210849745788713_6765138087876703915_n.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Gazetari i politikës bëhet baba këtë mëngjes, dhe tregon emrin e djalit
Habit grimieri Mario: Ja si e shaj Kim Kardashian shqip »
Article Logic
Execution time: 0.010289907455444
array(1) { ["section"]=> string(97) "west-side-family-rikthyer-fuqishem-nje-anetar-i-familjes-se-dr-florit-behet-pjese-e-grupit-108225" }