Whatsapp bie në të gjithë botën, çfarë po ndodh?

Publikuar tek: aktualitet, më 22:38 14-07-2020 Whatsapp bie në të gjithë botën, çfarë po ndodh?

Whatsapp është një nga aplikacionet e njohura të mediave sociale në botë, por duket se këtë mbrëmje ka pasur probleme.

Ky aplikacion ka rënë në të gjithë botën, ndërkohë që përdoruesit e tij nuk mundën që të shpërndanin mesazhet e tyre. Ankesat ndaj këtij problemi janë bërë përmes platformës Twitter, ku përdoruesit kanë treguar se kanë vështirësi në dërgimin dhe pranimin e mesazheve përmes WhatsApp.

Fillimisht aplikacioni ra në versionin e tij desktop, më pas shfaqi probleme edhe në spartphone.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.009911060333252
array(1) { ["section"]=> string(53) "whatsapp-bie-ne-te-gjithe-boten-cfare-po-ndodh-213853" }