Wiwi bloggs: "Dielli" vdiq por Elhaida është gjallë. Favorite për të fituar

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:12 19-03-2015 Wiwi bloggs:

Wiwi bloggs që çdo viti mat klikimet dhe shikueshmërinë e këngëve në Eurovizion duke klasifikuar kështu pretendentët kryesorë apo të renditurit më keq, e fut këngën e Elhaida Danit në listën e 5 pretendeteve kryesore .

“Dielli “ ka vdekur, por Elhaida Dani është gjallë! Vetëm dy ditë pas publikimit të  videos, "I’m Alive”  ka grumbulluar 534,840 klikime dhe rreth 11.000 "pëlqen". Që prej publikimit të këngës Shqipëria ka qenë e ngjitur në tabelën e Eurovizion dhe tani është një favorite për të fituar e para në gjysmë-finale. Ky është një kapërcim i madh: Më parë me këngën "Diell" Elhaida renditej nga fundi.

Si fansat e saj e dinë, zëri i saj është i gjallë e i përsosur. Ajo është lloj i këngëtares që tingëllon edhe më mirë se në një video” shkruhet në Wiwi bloggs. 

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.010694980621338
array(1) { ["section"]=> string(76) "wiwi-bloggs-dielli-vdiq-por-elhaida-eshte-gjalle-favorite-per-te-fituar-6347" }