"X6"-a përplaset në Lungomare, rrethohet menjëherë nga policët: Çfarë ka ndodhur (Foto nga vendngjarja)

Publikuar tek: aktualitet, më 14:38 29-03-2018

Një aksident ka ndodhur mesditën e sotme përgjatë shëtitores së "Lungomares" në Vlorë.

Makina tip "BMW X6" që drejtohej nga një djalë i ri është përplasur me trafikndarësen, fatmirësisht pa dëme në njerëz.

Dyshohet se shkak i përplasjes është bërë shpejtësia tej normave të lejuara dhe humbja e kontrollit të mjetit. Sakaq, forca të shumta policie kanë mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për zbardhjen e shkaqeve. Fotot nga OnetvVlora:

rthrthjj5jk65kk.jpg

dgregrh45rh.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Policia ndërhyn në kohë, parandalon vrasjen mes dy vëllezërve në Shkodër (EMRAT-NGJARJA)
Lajm fantastik nga Ballist Morina, ja çfarë sapo vendosi gjykata kroate »
Article Logic
Execution time: 0.012152194976807
array(1) { ["section"]=> string(104) "x6-a-perplaset-ne-lungomare-rrethohet-menjehere-nga-policet-cfare-ka-ndodhur-foto-nga-vendngjarja-114957" }