Xhaçka uron 1 Qershorin me videon emocionuese: Do bëjmë gjithçka që fëmijët të rriten të lumtur e të shëndetshëm (VIDEO)

Publikuar tek: aktualitet, më 09:26 01-06-2020 Xhaçka uron 1 Qershorin me videon emocionuese: Do bëjmë gjithçka që fëmijët të rriten të lumtur e të shëndetshëm (VIDEO) Pamje nga videoja

Ministrja e Mbrojtjes Olta Xhaçka uron 1 Qershorin me pamje emocionuese të një videoje ku shfaqen fëmijë teksa takojnë prindërit e tyre ushtarakë dhe jo vetëm.

Ky është një urim i veçantë për fëmijët e familjes sonë të madhe, për fëmijët e ushtarakëve shqiptarë, thotë ajo. Më tej ministrja shton se për t'i parë fëmijët të lumtur e të shëndetshëm do bëhet gjithçka.

“Gëzuar 1 Qershorin të gjithë fëmijëve! Por një urim të veçantë për fëmijët e familjes sonë të madhe, për fëmijët e ushtarakëve shqiptarë! Si në çdo familje edhe për ne ata janë të parët. Janë ata për të cilët ne do të bëjmë gjithçka për t’i parë të rriten të lumtur, të shëndetshëm, të suksesshëm! Gëzuar!”, shkruan Xhaçka.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0095369815826416
array(1) { ["section"]=> string(124) "xhacka-uron-1-qershorin-me-videon-emocionuese-do-bejme-gjithcka-qe-femijet-te-rriten-te-lumtur-e-te-shendetshem-video-208579" }