Xhafaj njofton Komisionin e Venecias: Nuk do jem i pranishëm

Publikuar tek: politike, më 19:22 23-10-2015 Xhafaj njofton Komisionin e Venecias: Nuk do jem i pranishëm

Kreu i Komisionit të Ligjeve, Fatmir Xhafaj i ka dërguar një letër Komisionit të Venecias ku e njofron për mos-pjesëmarrjen e tij në mbedhjen e këtij komisioni.

Komisioni i Venecias do të mblidhet ditën e shtunë ku do të njihet me draftin e reformës në drejtësi, i hartuar nga ekspertët shqiptarë dhe ata ndërkombëtarë. Xhafaj shkruan në letrën e tij drejtuar komisionit se mospjesëmarrja e tij është për të shmangur çfarëdo lloj politizimi të procesit.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0091640949249268
array(1) { ["section"]=> string(65) "xhafaj-njofton-komisionin-e-venecias-nuk-do-jem-i-pranishem-23828" }