Xhafaj vizitë “blic” në Vlorë, takim me strukturat drejtuese të policies

Publikuar tek: barometri, më 07:47 06-08-2018 Xhafaj vizitë “blic” në Vlorë, takim me strukturat drejtuese të policies

Ministri i Brenshëm Fatmir Xhafaj ka vizituar sot qytetin e Vlorës ku është takuar me strukturat drejtuese të policisë në këtë qytet.

 

Xhafaj ka inspektuar portin e Vlorës si dhe ka zhvilluar diskutime për një sërë çështjesh prioritare si parandalimi i ngjarjeve kriminale dhe ecuria e hetimeve për goditjen e grupeve kriminale në kuadër të operacionit forca e ligjit.

Gjatë inspektimit në portin e Vlorës, ministri kërkoi nga autoritetet policore një shërbim më të mirë dhe komunikim më etik, marrë shkas nga disa njoftime të qytetarëve në Komisariatin Dixhital dhe mesazhe dërguar atij.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020893096923828
array(1) { ["section"]=> string(76) "xhafaj-vizite-blic-ne-vlore-takim-me-strukturat-drejtuese-te-policies-130268" }