Xhafaj zhvillon takimin e parë me drejtorin e Policisë Ardi Veliun, çfarë u diskutua 45 minuta

Publikuar tek: politike, më 14:05 08-02-2018 Xhafaj zhvillon takimin e parë me drejtorin e Policisë Ardi Veliun, çfarë u diskutua 45 minuta

Ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj ka zhvilluar një takim me  drejtuesit e Task Forcës Speciale, “Forca e Ligjit”. Ndërsa mësohet se i pranishëm ka qenë edhe Drejtori i sapoemëruar i Policisë së Shtetit Ardi Veliu, takim i parë ky mes tyre.

Takimi u mbajt paraditen e sotme në ambjentet e Task Forcë dhe mësohet të ketë zgjatur rreth 45 minuta.

Ministri Xhafaj garantoi mbështetje për strukturate Forcës së Ligjit” kundër krimit të organizuar si dhe shprehu vlerësimin për rezultatet e arritura deri më tani

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010217905044556
array(1) { ["section"]=> string(100) "xhafaj-zhvillon-takimin-e-pare-me-drejtorin-e-policise-ardi-veliun-cfare-u-diskutua-45-minuta-109578" }