Xhaka kapet me gazetarin e Lihtenshtein, përgjigje arrogante nga mesfushori kuqezi

Publikuar tek: sport, më 17:17 05-10-2016 Xhaka kapet me gazetarin e Lihtenshtein, përgjigje arrogante nga mesfushori kuqezi

Taulant Xhaka ka habitur me sjelljen e tij në Lihtenshtejn, ndërsa i ka kthyer një përgjigje shumë arrogante një gazetari vendas.

Në momentin që gazetari i “Fatherland” shkoi për të marrë një prononcim nga mesfushori i Shqipërisë, por përgjigja e këtij të fundit ishte: “Nuk flas me gazetarë unë”.

Një përgjigje që ka habitur jo pak, ndërsa ndryshe nga Xhaka, Mavraj dhe Hyka nuk e kanë refuzuar interesimin e medias.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0087590217590332
array(1) { ["section"]=> string(87) "xhaka-kapet-me-gazetarin-e-lihtenshtein-pergjigje-arrogante-nga-mesfushori-kuqezi-55179" }