Xhaka komenton incidentin në Beograd: 100 zogj t’pulave kundër 1 luani. Por fansat i tregojnë kush ishte në të vërtetë LUANI

Publikuar tek: sport, më 15:41 14-10-2016 Xhaka komenton incidentin në Beograd: 100 zogj t’pulave kundër 1 luani. Por fansat i tregojnë kush ishte në të vërtetë LUANI

Taulant Xhaka komenton incidentin e Beogradit në ndeshjen Serbi-Shqipëri si sot 2 vite më parë, atëhere kur kuqezinjtë u përplasën fizikisht me futbollistët serbë dhe Ismail Morina ngriti dronin mbi stadium.

“100 zogj t’pulave kundër 1 luani”, shkruan Xhaka ndërsa publikon këtë foto ku mbledh grushtin ndaj lojtarëve serbë.

Por fansat i kanë kujtuar të riut të talentuar se luani i vërtetë ishte Lorik Cana, pasi ai goditi vërtet me grushta për të mbrojtur flamurin kuqezi dhe lojtarët.

Në fakt duhet thënë se atë natë të gjithë djemtë e kombëtares na kanë bërë krenarë dhe kanë luftuar njësoj për të mbrojtur flamurin e nderin e kombëtares.

loriku.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026089906692505
array(1) { ["section"]=> string(128) "xhaka-komenton-incidentin-ne-beograd-100-zogj-t-pulave-kunder-1-luani-por-fansat-i-tregojne-kush-ishte-ne-te-vertete-luani-56192" }