Xhakën e zë gjumi në autobus, lojtarët e Arsenalit i'a punojnë keq (VIDEO)

Publikuar tek: sport, më 17:03 09-08-2016

Një video e futbollistit Granit Xhaka ka qenë në qendër të vëmendjes këto ditë.

Mesfushori kosovar i Zvicrës teksa udhëtonte me autobus ngacmohet nga shokët e tij të Arsenalit.

Në video duken lojtarët teksa qeshin, bëjnë foto me të ndërkohë që ai fle dhe e ngacmojnë duke i futur diçka në hundë.

Mike Sanz ka qenë ai që ka postuar videon e Xhakës, por nuk dihet se çka ndodhur më pas.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027323961257935
array(1) { ["section"]=> string(77) "xhaken-e-ze-gjumi-ne-autobus-lojtaret-e-arsenalit-i-a-punojne-keq-video-49246" }