'Xhaketa me vata, siç është moda sot', Majlinda Bregu publikon FOTON e 26 viteve më parë, kur punonte si gazetare

Publikuar tek: aktualitet, më 16:23 24-01-2021 'Xhaketa me vata, siç është moda sot', Majlinda Bregu publikon FOTON e 26 viteve më parë, kur punonte si gazetare

Sekretarja e përgjithshme e Këshillit të Bashkëpunimit Rajonal, Majlinda Bregu ka publikuar një foto të 26 viteve më parë.

Në atë kohë, ajo ka qenë gazetare në RTSH. Bashkëngjitur fotos Bregu shkruan:  “Xhaketa me vata, sic eshte moda sot ; une 26 vjet me e re; TVSH ose RTSH ishte i vetmi TV sigurisht ne analog; ai telefoni ne tavoline lidhej me regjine kur zakonisht na lajmëronin për ndonjë lajm 2 faqe me fax per ta lexuar."

Si duket Majlinda është bërë nostalgjike për kohën kur punonte si gazetare dhe jepte lajmet në televizionin kombëtar.

majlinda_bregu.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat: Mes viktimave nga COVID edhe një 26-vjeçar
 E TRISHTË/ Koronavirusi i merr jetën 26 vjeçares nga Mati, kishte sëmundje të tjera bashkëshoqëruese »
Article Logic
Execution time: 0.0107741355896
array(1) { ["section"]=> string(115) "xhaketa-me-vata-sic-eshte-moda-sot-majlinda-bregu-publikon-foton-e-26-viteve-me-pare-kur-punonte-si-gazetare-236212" }