Xheloze e çmendur, zbuloni çfarë i punon të dashurit Dojna Mema

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:06 19-02-2019 Xheloze e çmendur, zbuloni çfarë i punon të dashurit Dojna Mema

Dojna Mema është një ndër prezantueset më të shkathta të ekranit shqiptar.

Ajo dallohet për elokuencën dhe pastërtinë që ka në të folur.

Së fundmi moderatorja është bërë pjesë e rubrikës ‘Më bëj një pyetje’ në Instastory, ku është pyetur nëse është ndopak xheloze.

Moderatorja ka zbuluar se në fakt është shumë, por preferon ta quajë kuriozitet dhe jo xhelozi.

“Po pse thua xheloze? Më mirë tingëllon ‘kurioze’. Më pëlqen të gërmoj tek e kaluara, te di gjithçka mbi ishat që kur të jem në inat e sipër t’ja përmend, do doja të dija kë ndjek në ‘Instagram’ thjesht për ta ditur, a hedh sytë majtas djathtas kur ble bukë etj etj. Gjera si këto krejt të pafajshme”, ka shkruar Dojna në postim.

hjkj.jpg

hjkll.png

gfjkl.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027860879898071
array(1) { ["section"]=> string(69) "xheloze-e-cmendur-zbuloni-cfare-i-punon-te-dashurit-dojna-mema-153420" }