Xhelozia e Getoarit largon Marinën nga “Procesi Sportiv”? Moderatorja e Top Channel përgjigjet me këtë video

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:09 09-07-2016

Së fundmi mediat kanë shkruar për një largim të mundshëm të Marina Vjollcës nga “Procesi Sportiv” duke argumentuar se i dashuri i saj Getoar Selimi po bën çmos ta heqë prej andej pasi është shumë xheloz.

Sot veçanërish,t u shkrua se Marina s’do ishte më pjesë e këtij emisioni por i menjëhershëm është reagimi i moderatores që bën këtë video dhe thotë “Shihemi sonte” duke pohuar kështu se sot shfaqet si më parë në ekranin e Procesit Sportiv.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.038753986358643
array(1) { ["section"]=> string(111) "xhelozia-e-getoarit-largon-marinen-nga-procesi-sportiv-moderatorja-e-top-channel-pergjigjet-me-kete-video-46065" }