Xhemi Shehu publikon foto me të birin në Ditën e Verës, duken të mrekullueshëm

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:24 14-03-2017 Xhemi Shehu publikon foto me të birin në Ditën e Verës, duken të mrekullueshëm

Moderatorja Xhemi Shehu sot në ditën e verës ka publikuar një foto me të birin dhe duket shumë në formë.

Vogëlushi i ka ngjarë shumë të ëmës që nga buzëqeshja por edhe ngjyra e syve. Të dy, nënë e bir kanë veshur bluza me lulediell dhe kanë buzëqeshur për miqtë e tyre.

xhemi_shehu.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021648168563843
array(1) { ["section"]=> string(83) "xhemi-shehu-publikon-foto-me-te-birin-ne-diten-e-veres-duken-te-mrekullueshem-71879" }