Xhemi Shehu superseksi, niset për stadium

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:10 13-06-2016 Xhemi Shehu superseksi, niset për stadium

Kjo është një foto që moderatorja e njohur Xhemi Shehu sapo ka postuar në llogarinë IG.

“Për stadium” është diçitura me të cilën shoqëron këtë foto Xhemi duke na lënë të kuptojmë se po niset drejt Francës, aty ku kombëtarja shqiptare do të luajmë më datë 13 qershor në orën 21:00.

Xhemi duket në superformë dhe urojmë t’i sjellë fat kuqezinjve.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02765679359436
array(1) { ["section"]=> string(46) "xhemi-shehu-superseksi-niset-per-stadium-43345" }