Xheni Karaj bën deklaratën e papritur: Do të haja një darkë me Mesila Dodën

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:42 19-10-2019 Xheni Karaj bën deklaratën e papritur: Do të haja një darkë me Mesila Dodën

Prej disa kohësh mes komunitetit LGBT dhe ish-deputetes Mesila Doda ka patur disa keqkuptime pas deklaratës së saj kundër homoseksualëve.

Drejtorja Ekzekutive e Aleancës LGBTI Xheni Karaj e ka sulmuar atë disa here.

E ftuar në një emision pasditeje, ajo ka vendosur këtë herë  të bëj ironi me ish- deputeten.

E pyetur se me cilin personazh të njohur do të kishte dëshirë të darkonte, Xheni duke qeshur ka thënë:

“Do të kisha qejf me ndonjë politikane, të tipit Mesila Doda”.

Nuk dihet se si do e presi Mesila Doda këtë deklaratë, por gjithçka mbetet për t’u parë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.20055794715881
array(1) { ["section"]=> string(81) "xheni-karaj-ben-deklaraten-e-papritur-do-te-haja-nje-darke-me-mesila-doden-182718" }