Xhensila befason me klipin e saj të ri

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:10 02-07-2016

Xhensila Myrtezaj vjen me klipin e saj të ri “High Love”.

Që në orët e para të hedhjes në rrjetet sociale mori shumë klikime dhe shpërndarje në rrjetet sociale. Kjo këngë i dedikohet dashurisë që sipas Xhensilës “e bën me krahë”. Besit ia dedikon këtë këngë Xhensila?

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0088381767272949
array(1) { ["section"]=> string(44) "xhensila-befason-me-klipin-e-saj-te-ri-45273" }