Xhensila dhe Fatjon rikthehen bashkë? Çifti fotografohet në lokalet e Tiranës

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:50 04-10-2015 Xhensila dhe Fatjon rikthehen bashkë? Çifti fotografohet në lokalet e Tiranës

Xhensila dhe Fatjon kanë qenë një prej çifteve më të komentuara të Big Brother Albania 8, por vetëm pak kohë pas përfundimit të show-t, ishte Fatjoni ai që nëpërmjet një statusi në facebook bëri të ditur ndarjen e tyre.

E megjithatë, duket se ajo nuk është përfundimtare, pasi çifti është fotografuar së fundmi në një prej lokaleve të Tiranës dhe nga veprimet duket që janë ende shumë të afërt me njëri tjetrin.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.034124135971069
array(1) { ["section"]=> string(82) "xhensila-dhe-fatjon-rikthehen-bashke-cifti-fotografohet-ne-lokalet-e-tiranes-22318" }