Xhensila feston ditëlindjen, Besi i bën surprizën më të bukur (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:59 09-04-2020 Xhensila feston ditëlindjen, Besi i bën surprizën më të bukur (FOTO)

Këngëtarja e njohur Xhensila Myrtezaj feston sot ditëlindjen.

Ajo mbush 27 vjeçe dhe për bukuroshen nuk kanë munguar urimet.

Mirëpo surpriza më e bukur, që Xhensila ka marrë është nga bashkëshorti i saj, Bes Kallaku.

Edhe pse në kushte karantine, ai ka arritur ta bëjë të të lumtur këngëtaren.

Kjo e fundit ka publikuar në Instagram foto, ku tregon se Besi e ka zbukuruar shtëpinë me tollumbaca dhe një kuti të madhe me trëndafila të verdhë

Në një foto Xhensila me Ajkën shfaqen duke vështruar të mahnitura dekorin e mrekullueshëm, ku në mes janë vendosur edhe dy tollumbace me numrin 27.

Screenshot_1.png

Screenshot_3.png

Screenshot_2.png

 

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0094270706176758
array(1) { ["section"]=> string(72) "xhensila-feston-ditelindjen-besi-i-ben-surprizen-me-te-bukur-foto-201981" }