Xhensila më e lumtur se kurrë, pak para dasmës ja merr valles

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:45 01-09-2017 Xhensila më e lumtur se kurrë, pak para dasmës ja merr valles

Dita e sotme, është nga më të rëndësishmet për këngëtaren Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku, pasi do të kurorëzojnë dashurinë e tyre shumë vjeçare.

Këto ditë, Xhensila ka ndarë me fansat pak nga pak detaje të dasmës . Por sot, vetëm pak orë para ceremonisë,  këngëtarja na zbulon një tjetër moment.

Në ambjentet e një prej hoteleve më luksoze, Xhensial shihet aq e gëzuar sa ka filluar të kërcejë.

 “Duke u përgatitur për ditën e madhe”- shkruan bashkëshortja e ardhshme e Bes Kallakut.

Screenshot_3.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.074793815612793
array(1) { ["section"]=> string(66) "xhensila-me-e-lumtur-se-kurre-pak-para-dasmes-ja-merr-valles-90863" }