Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku zihen në Instagram, shkak është Ajka

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:06 19-06-2019 Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku zihen në Instagram, shkak është Ajka

Xhensila dhe Besi janë një nga çiftet më të komentuar në shoëbizin shqiptar pasi publiku ka gjithmonë kuriozitet të dijë më shumë rreth tyre e sidomos pas ardhjes në jetë të Ajkës.

Së fundmi Xhensila ka publikuar një foto me një shikim disi të nevrikosur, në krah të së cilës shkruan: Ai momenti kur vajza eshte ne gjume, edhe Besi rrezon gjysmen e tenxhereve ne kuzhine.

'Po pra po, kur e zgjoj un thuhet pse e zgjove, kur e zgjon ti vete thua kishte orarin per ta zgju ajo tani', ia kthen Besi.

auto_-640-0-5d094f8693f421560926541.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0068321228027344
array(1) { ["section"]=> string(76) "xhensila-myrtezaj-dhe-bes-kallaku-zihen-ne-instagram-shkak-eshte-ajka-168809" }