Xhensila Myrtezaj e pranon hapur në trasmetim direkt: Besi më nxin jetën…

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:49 21-04-2019 Xhensila Myrtezaj e pranon hapur në trasmetim direkt: Besi më nxin jetën…

Këngëtarja e njohur, Xhensila Myrtezaj ishte e ftuar sot në ‘BE Coffee’, ku  ndër të tjera ka folur dhe për marrëdhënien me  bashkëshortin Besin dhe vajzën Ajka.

E pyetur nëse ka ndonjë gjë që e bezdis tek Besi, Xhensila u shpreh se janë shumë gjëra që e bezdisin, por veçoi faktin që ai i shtyn gjërat për më vonë.

‘Besi ka një fjalë që më nxihet jeta sa herë e përdor: 1 sek. Ai 1 sekondi zgjat 24 orë. 1 sekondë për gjithçka. Besi duhet t'i ndërrojmë vajzës pelenën: 1 sek. Kalon 1 orë, 2 orë, 3 orë, i vjen rradha pelenës tjetër, prapë: 1 sek. Duhet të ndërrojmë qumështin e vajzës ose Besi më duhet patjetër kjo gjë tani, ai prapë: 1 sek’, rrëfeu Xhensila.

Screenshot_3.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022547960281372
array(1) { ["section"]=> string(78) "xhensila-myrtezaj-e-pranon-hapur-ne-trasmetim-direkt-besi-me-nxin-jeten-161317" }