Xhensila Myrtezaj nis pushimet, FOTOGRAFOHET me bikini në plazh

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:34 26-06-2019 Xhensila Myrtezaj nis pushimet, FOTOGRAFOHET me bikini në plazh

Ashtu si shumë personazhe të tjerë të botës së medias, edhe këngëtarja Xhensila Myrtezaj se ka filluar zyrtarisht pushimet e verës.

Këtë gjë na e ka bërë të ditur vetë Xhensila me një foto të publikuar në Instastory.

Ajo shfaqet pa make up, me zyze dielli dhe kapele. E veshur vetëm me bikini, këngëtarja duket që po i shijon në maksimum ato çaste relaksi e qetësie.

srfhgfj.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.13684988021851
array(1) { ["section"]=> string(69) "xhensila-myrtezaj-nis-pushimet-fotografohet-me-bikini-ne-plazh-169890" }