Xhensila Myrtezaj thyen traditën, ja çfarë ka bërë në Bubq (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:45 03-09-2017 Xhensila Myrtezaj thyen traditën, ja çfarë ka bërë në Bubq (Foto)

Këngëtarja e njohur Xhensila Myrtezaj, ka qenë sot përkrah bashkëshortit të saj, aktorit të humorit Besart Kallaku në dasmën në fshatin Bubq.

Përmes një video live në instagram këngëtarja është shfaqur pranë Besit edhe pse tradita kërkon që nusja mos të jetë në vallet e djalit.

Por si duket çifti po jeton momentet më të lumtura të jetës duke lënë mënjanë tabutë dhe traditën.

g345345hy5j5.jpg

rgft345t34y4y.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Nami në Bubq, martohet Bes Kallaku me Xhensilën (Video, Foto)
Mendoni se mbaroi dasma e Besit dhe Xhensilës? Shikoni ç’është bërë mbrëmë në Bupq (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.011864185333252
array(1) { ["section"]=> string(68) "xhensila-myrtezaj-thyen-traditen-ja-cfare-ka-bere-ne-bubq-foto-91051" }