Xhensila nuk e harron Fatjonin, bën emrin e tij tatuazh?

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:19 22-10-2015 Xhensila nuk e harron Fatjonin, bën emrin e tij tatuazh?

Kanë deklaruar se nuk janë më bashkë, por fotot e publikuara në media tregojnë se çifti i formuar brenda shtëpisë së Big Brother, Xhensila dhe Fatjon, vazhdojnë të mbajnë lidhje të forta me njëri-tjetrin.

Gjithsesi, Xhensila ka postuar në rrjetet sociale një foto ku në dorën e saj dallohen dy shkronja, “Xh” dhe “F”, ndonëse ora e pengon një pamje të qartë të tatuazhit.

Nëse vërtetë shkronja në dorën e Xhensilës lidhet emrin e Fatjonit, atëherë është e vështirë të besohet se mes tyre çdo gjë është e mbaruar.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028738021850586
array(1) { ["section"]=> string(60) "xhensila-nuk-e-harron-fatjonin-ben-emrin-e-tij-tatuazh-23748" }