Xhensila Pere ‘gjuan’ Blerim Destanin: Të jep një ndjesi…

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:21 24-09-2016

Ish-konkurrentja e Big Brother Albania, Xhensila Pere ka zjgedhur aktorin Blerim Destanin si mashkullin më atraktiv shqiptar.

Gjatë një interviste në “InTv”, Xhensila është shprehur se nuk e ka takuar asnjëherë Destanin dhe ndoshta kjo është arsyeja përse tërhiqet prej tij.

Në fund, e ngacmuar edhe nga moderatori, Xhensila ka thënë se Blerim Destani të jep ndjesinë e të bërit “hard sex”. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029193162918091
array(1) { ["section"]=> string(59) "xhensila-pere-gjuan-blerim-destanin-te-jep-nje-ndjesi-53956" }