Xhensila përgjigjet ndaj akuzave për operacionet plastike, del pa grim në emision

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:13 20-07-2016

E ftuar në emisionin “Fun Day” në InTv këngëtarja bukuroshe, Xhensila Myrtezaj ka folur rreth jetës së saj private me Besin dhe projektik të fundit muzikor, “High Love” .

Si për çudinë e të gjithëve Xhensila u shfaq pa grim në emision duke shfaqur kështu besim të plotë në vetvete për sa i përket bukurisë së saj natyrale. Me spontanitetin që e karakterizon këngëtarja 23 vjeçare e kaloi me humor pjesën e ndërhyrjeve kirurgjikale, duke nënkuptuar se nuk ka bërë të tilla. Ajo nuk i mohoi operacionet, përkundrazi, tha që edhe flokët të tilla i ka, “me operacion” dhe jo natyrale. Xhensila na tregoi kështu të gjithve se vazhdon të jetë e bukur edhe pa pikë grimi, por edhe për faktin që nuk ka asgjë për të fshehur!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.032514810562134
array(1) { ["section"]=> string(86) "xhensila-pergjigjet-ndaj-akuzave-per-operacionet-plastike-del-pa-grim-ne-emision-47216" }