Xhensila publikon FOTON seksi, nervozohen fansat: Ku e ke kërthizën?

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:46 21-07-2019 Xhensila publikon FOTON seksi, nervozohen fansat: Ku e ke kërthizën?

Xhensila Myrtezaj është ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar, e sigurisht të shumtë janë ata që kanë interes për të.

Xhensila tërheq gjithmonë vëmendjen me stilin e saj të veçantë dhe shpeshherë edhe me fotot që publikon në rrjetet sociale.

Së fundmi, këngëtarja ka publikuar një foto ku në sy bie barku i saj i palestruar, mirëpo fansat në Instagram kanë kapur një detaj të çuditshëm në kërthizën e saj.

‘Photoshop-i ja paska zhduk edhe kthizën’, i komenton një fans, ndërkohë që një tjetër i ka thënë: ‘Paskan harru me ta qit kthizën photoshop i gabuar’, i ka shkruar një tjetër ndjekës.

-640-0-5d348ac99541b.jpg

-640-0-5d348acc70824.jpg

-640-0-5d348acb6bd46.jpg

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.21043992042542
array(1) { ["section"]=> string(72) "xhensila-publikon-foton-seksi-nervozohen-fansat-ku-e-ke-kerthizen-172908" }