Xhesika Ndoja e “zhurmshme” dhe në makinë, ja çfarë kërcimi bën

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:58 31-07-2016 Xhesika Ndoja e “zhurmshme” dhe në makinë, ja çfarë kërcimi bën

Këngëtarja Xhesika Ndoja ka postuar një video teksa udhëton me makinë. Ajo ndodhet në sendilen e parë dhe kërcen, teksa makinën e nget një mashkull.

Ajo ka veshur një kanotjere ku ekspozohet së tepërmi. 

 

Ai è din Qe smuj pA to ai e din?

A video posted by Xhesika Ndoja (@xhesika_ndoja) on Jul 31, 2016 at 9:40am PDT

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021728992462158
array(1) { ["section"]=> string(66) "xhesika-ndoja-e-zhurmshme-dhe-ne-makine-ja-cfare-kercimi-ben-48292" }