Xhesika Polo ekspozon të pasmet: Mendjembyllurit me komplekse më thonë si të lë partneri t’i postosh por ja si i përgjigjem unë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:42 11-07-2020 Xhesika Polo ekspozon të pasmet: Mendjembyllurit me komplekse më thonë si të lë partneri t’i postosh por ja si i përgjigjem unë Xhesika Polo

Këngëtarja Xhesika Polo, së fundmi shfaqet e lirë në ekspozimin e trupit të saj, për të cilin është komentuar vazhdimisht për shkak të kileve.

 

Ajo ka bërë edhe disa ndërhyrje dhe tani që ndjehet mirë me veten nuk e ka aspak problem ta tregojë këtë përmes fotove në instagram.

Ndërkaq, mesa duket, Xhesikën e pyesin se si ia lejon partneri t’i postojë këto dhe përgjigja që ajo i jep është:

“Ai e bëri dhe foton”!

109123281_659931524558773_2040972445725879330_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0099849700927734
array(1) { ["section"]=> string(133) "xhesika-polo-ekspozon-te-pasmet-mendjembyllurit-me-komplekse-me-thone-si-te-le-partneri-t-i-postosh-por-ja-si-i-pergjigjem-une-213525" }