Xhihadisti tenton t’i fshihet bombarduesit duke vendosur disa shkurre ne kokë (Video)

Publikuar tek: bota, më 15:36 08-07-2016 Xhihadisti tenton t’i fshihet bombarduesit duke vendosur disa shkurre ne kokë (Video)

Një video e publikuar në internet tregon tentativën e çuditshme por edhe qesharake të një luftëtari të Shtetit Islamik që tenton të kamuflohet.

Edhe pse qëndron nën shënjestrën e helikopterit dhe duket se është i vetëdijshëm që e ka “të numëruar”, ai tenton të largohet duke ecur i qetë teksa në kokë mban një tufë shkurre.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0092909336090088
array(1) { ["section"]=> string(89) "xhihadisti-tenton-t-i-fshehet-bombarduesit-duke-vendosur-disa-shkurre-ne-koke-video-45958" }